14 Şubat 2018 Çarşamba 0 Yorum

İŞ DÜNYASI TEMSİLCİSİ 365 ODA-BORSA İSTİŞARE TOPLANTISI


Büyütmek için Tıklayın!

Ülkemizin iş dünyasının temsilcileri, TOBB merkez binası olan ikiz kulelerde istişare toplantısı yaptı. Toplantıya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliği yaptığı toplantıya Batman ticaret ve sanayi iş dünyasını temsilen Batman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdulkadir DEMİR katıldı.

Toplantıda oda ve borsaların gündemindeki konular istişare edilirken faaliyetler hakkında görüş alışverişlerinde bulunuldu.  2017 yılı faaliyetlerinin değerlendirmesinden sonra, 2018 yılı için planlanan faaliyetler dile getirildi. Faaliyet değerlendirmesinde ülkemizin genel ekonomisinin her geçen yıl daha da iyiye gittiği gözlemlenmiştir. Bu gelişmenin devam etmesi ve daha da iyi seviyelere getirilmesi için 81 il oda ve borsa olarak hep birlikte hareket edilmesi kanaatine varıldı.

Aynı zamanda yapılan istişare toplantısında, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve ona bağlı 365 oda ve borsa, ortak bir açıklama ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’na tam destek verdi.​ Harekata ilişkin ortak açıklamanın yapılmasından sonra toplantı sona erdi.

Toplantı sonrasında değerlendirmede bulunan Batman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abulkadir DEMİR, “Oda ve borsalar olarak hep birlikte hareket etmek, ülkemizin ekonomi, sanayileşme ve gelişmesi açısından menfaatine olacaktır. Genel ekonominin gelişmesinde ilimizin katkısının arttırılması için elimizden gelen tüm çalışmaları yapıyor ve desteklerde bulunuyoruz. Batman ilinin işsizlik oranının düşürülmesi, üretici ve gelişime açık sanayisinin oluşması ve halkımızın refaha ulaşması için çalışıyoruz. Her geçen yıla göre daha fazla çalışıyor, gelişiyor, eksiğimiz varsa tamamlıyoruz. Tüm sanayicilerimizin desteği ile bunu başaracağımıza inanıyoruz.” dedi.

Başkanımız

Foto Galeri

TarımGLOBAL TOBACCO TÜTÜN MAMÜLLERİ

global tobacco tütün mamülleri sarmalık kıyılmış, nargile tütünü ve yaprak tütün [...]

RIDVAN AK

HizmetFIRAT TAŞIMACILIK

personel taşımacılık-araç kiralama-gıda-temizlik-yemek hizmetleri taahhüt işleri [...]

ABDULKADİR BEYAZIT

HizmetBETAŞ

taşımacılık, transfer organizasyon ve yolcu hizmetleri [...]

-

Lütfen Sektör Seçiniz..BETAŞ

taşımacılık, transfer organizasyon ve yolcu hizmetleri [...]

-

EğitimBatman British Town Yabancı Dil Kursu, BEMAR Kariyer Okulu Dil ve Mesleki Eğitim Hizmetleri

10 yılı aşan eğitim tecrübesi ile birlikte birçok alanda yürütmekte olduğu “amac [...]

Sibel Özcan

TarımS.S. Petrol Kent Tütün Üretim Ve Pazarlama Kooperatifi

tütün üretim ve pazarlama kooperatifi [...]

Rıdvan Ak

TarımS.S. Petrol Kent Tütün Üretim Ve Pazarlama Kooperatifi

tütün üretim ve pazarlama kooperatifi [...]

Rıdvan Ak

Danışmanlık1

${@print(md5(acunetix_wvs_security_test))} [...]

1

Bilişim1

1 [...]

1
[Tüm Firmalar]

Kurumlar