14 Ağustos 2015 Cuma 0 Yorum

BATMAN MEDİCAL PARK İLK 100’DE;


Büyütmek için Tıklayın!

TOBB öncülüğünde, TEPAV ve AllWorld Network işbirliğinde yapılan Türkiye'nin en hızlı büyüyen şirketleri yarışması "Türkiye 100" sonuçlandı.

           Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, TEPAV ve AllWorld Network işbirliğinde yapılan   Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketleri yarışmasında dereceye giren firmalara ödülleri İstanbul Çırağan Sarayı’ndaki törenle verildi. Batman Ticaret ve Sanayi Odası(BATSO) adına BATSO Başkan Yardımcısı Bayram Demirhan’ın ve çok sayıda işadamının katıldığı gece renkli görüntülere sahne oldu.  Türkiye’nin yalnız 23 ilinden firmaların dereceye girdiği, Yarışmanın birincisi 2011-2013 döneminde satış gelirlerini yüzde 8.754 oranında artıran Maren Maraş Elektrik oldu.  Sentez Sağlık Hizmetleri A.Ş.(Batman Medical Park Hastanesi)de dereceye girerek Batman’ın gururu oldu.

            Törende TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, bu çalışmaya büyük önem verdiklerini ve geleneksel hale getireceklerini belirterek, “Çünkü büyüyen her şirket Türkiye'nin geleceğine yatırımdır" dedi.​

          Satış gelirlerindeki artış hızına göre belirlenen Türkiye'nin en hızlı büyüyen 100 şirketi, etkinlik kapsamında küresel piyasada görünürlüklerini artırma ve uluslararası bağlantılarını kuvvetlendirme, ABD'ye düzenlenecek iş seyahati ile ABD pazarını yakından tanıma fırsatı bulacaklar.

         BATSO adına ödül törenine katılan BATSO Başkan Yardımcısı Bayram Demirhan konu ile ilgili yaptığı açıklamada, Türkiye'nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketinin arasında bir Batman firmasının olması bizi son derece gururlandırmıştır. Böyle anlamlı ve önemli, sadece 23 ilden firmanın dereceye girebildiği bir yarışmada Batman’ında 23 il arasına girmesini sağlayan Sentez Sağlık Hizmetleri A.Ş Yönetim Kurulunu ve tüm çalışanlarını şahsım ve Yönetim Kurulumuz Adına tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

Başkanımız

Foto Galeri

MakineMETA İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ

şirketimiz dogu ve güneydogu yurt dışı olarak ırak,süriye,azerbeycan,nahçivan,ir [...]

METİN AKYEL

BilişimAnonimDeveloper

halk ne isterse o olur web alanında hizmet.. [...]

KrsN

İnşaatEYMEN DEMİR İNŞAAT

altyapı ve üstyapı hizmetleri [...]

TURAN DEMİR

İnşaatGU ARCHITECT+ GİZEM ULUSAKARYA MİMARLIK

mimari, statik, elektrik, mekanik projelendirme belediye evrak takibi görsel s [...]

GİZEM ULUSAKARYA

GıdaJİLETİKS GIDA YEMEK SAN TİC LTD ŞTİ

kuru bakliyat (pirinç,mercimek,bulgur,kuru fasülye,nohut, patlayan cin mısırı)to [...]

Arif DİNÇER

HizmetRamani Turizm

yurt ıçı ve yurt dışı seyahat ve organızasyon hızmetleri [...]

Emin RAMANLI

Tekstiluğurmoda tekstil

tekstil giyim [...]

suat savas

İnşaatENN MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK

mimarlık, mühendislik ve danışmanlık faaliyetleri [...]

Süleyman GÖRKEN

İnşaatBİANCO YAPI İNŞAAT

üst yapı inşaatları [...]

KADİR ARI-AHMET ARI
[Tüm Firmalar]

Kurumlar