5 Mayıs 2019 Pazar 0 Yorum

Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu istişare toplantısı düzenlendi


Büyütmek için Tıklayın!

Batman Ticaret ve Sanayi Odası (BATSO) bünyesinde faaliyetlerini yürüten İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl Genç Girişimciler Kurulu tarafından “istişare toplantısı” düzenlendi.

           

Toplantıya Batso Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Demir, Batman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Arif Güneş, Batso Başkan Yardımcıları Abdullah Demir, Bayram Demirhan, Batso Yönetim kurulu ve Meclis Üyeleri, TOBB Batman İl Kadın  Girişimciler Başkanı Hülya Çınar, İl Genç Girişimciler Başkanı Ulaş Demirhan,  genç ve kadın girişimciler katıldı.


         

   Çömçe Et Lokantasında  gerçekleştirilen istişare toplantısı; Genç girişimciler başkanı Ulaş Demirhan'ın açılış konuşmasıyla  ile başladı. Ardından İl Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulunun tanımı, görevleri ve işleyişi ile ilgili bilgilendirme yapıldı.  


            Girişimciliğin hayatımızın en önemli parçası olduğunu dile getiren Batso Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Demir,  “ Kadın ve Genç girişimciler bizler için çok önemlidir. Batman için yapacakları tüm proje ve faaliyetlerde, Batso olarak maddi ve manevi olarak destekleyeceğiz."  diye konuştu.

Başkan Demir, konuşmasının devamında şöyle konuştu " Batso olarak Batman için tüm gücümüzle çalışıyoruz. 1-2 Mayıs tarihlerinde TOBB 75. Genel Kurulu'na Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan ve Türkiye'deki tüm oda ve borsaların katılım sağladığı kurulda, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun Batman OSB sorunun çözümü için Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan'a bizzat iletmiştir. İnşallah 2. OSB en kısa zamanda hayata geçireceklerdir. ” dedi.


Ayrıca Batman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Arif Güneş konuşma yaparak, İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl Genç Girişimciler Kurulunun önemine vurgu yaparak,  girişim ve girişimcilerin önünün açılması noktasında kurum olarak gereken tüm desteği vereceğini ifade etti.


Düzenlenen toplantıda; İl Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulunun yol haritasının belirlenmesi ve yapılacak iş ve projeler konusunda fikir alışverişinde bulundu. Toplantı sonunda Batso Başkanı Abdulkadir Demir ve Ticaret Borsası Başkanı Arif Güneş, Genç ve Kadın Girişimciler Başkanlarına plaket takdim edip, çalışmalarında başarılar diledi.

Başkanımız

Foto Galeri

TekstilArı Triko

2003 yılından beri triko alanındaki tecrübesini 2016 yılında batman organize san [...]

İbrahim Arslan

Lütfen Sektör Seçiniz..OKÇU GAYRİMENKUL

tüm gayrimenkullerinizde expertiz,pazarlama,pörtföy, temsilifinansal ve yatırım [...]

ALAADDİN OKÇU

BilişimTest

test [...]

Test

HizmetGlobal488

danışmanlık,projelendirme , yenilenebilir enerji,kalkınma ajansları projeleri,ya [...]

Giyasettin Gülmez

HizmetGlobal488

danışmanlık,projelendirme , yenilenebilir enerji,kalkınma ajansları projeleri,ya [...]

Giyasettin Gülmez

Lütfen Sektör Seçiniz..DAT İNŞAAT MÜHENDİSLİK TAAHHÜT TİCARET LTD ŞTİ

inşaat mühendislik taahhüt ve ticaret [...]

DAVUT TURAN

Danışmanlıkhacked kaizer defacer

hacked kaizer defacer [...]

hacked kaizer defacer

Tasarımtasarım

tasarım [...]

tasarım

HizmetEKREM - İKRAM TURİZM HAC UMRE ORGANİZASYONU

ekrem turizm, 2005 yılında umre organizasyonlarına yeni bir soluk getirebilmek a [...]

MEHMET ALTUĞ - ZEYNEP TIRAK

DanışmanlıkENGİN DANIŞMANLIK

engin danışmanlık olarak 2011 yılından bu yana danışmanlık sektöründe hizmet ver [...]

SABAHATTİN ENGİN
[Tüm Firmalar]

Kurumlar