5 Mayıs 2019 Pazar 0 Yorum

Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu istişare toplantısı düzenlendi


Büyütmek için Tıklayın!

Batman Ticaret ve Sanayi Odası (BATSO) bünyesinde faaliyetlerini yürüten İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl Genç Girişimciler Kurulu tarafından “istişare toplantısı” düzenlendi.

           

Toplantıya Batso Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Demir, Batman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Arif Güneş, Batso Başkan Yardımcıları Abdullah Demir, Bayram Demirhan, Batso Yönetim kurulu ve Meclis Üyeleri, TOBB Batman İl Kadın  Girişimciler Başkanı Hülya Çınar, İl Genç Girişimciler Başkanı Ulaş Demirhan,  genç ve kadın girişimciler katıldı.


         

   Çömçe Et Lokantasında  gerçekleştirilen istişare toplantısı; Genç girişimciler başkanı Ulaş Demirhan'ın açılış konuşmasıyla  ile başladı. Ardından İl Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulunun tanımı, görevleri ve işleyişi ile ilgili bilgilendirme yapıldı.  


            Girişimciliğin hayatımızın en önemli parçası olduğunu dile getiren Batso Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Demir,  “ Kadın ve Genç girişimciler bizler için çok önemlidir. Batman için yapacakları tüm proje ve faaliyetlerde, Batso olarak maddi ve manevi olarak destekleyeceğiz."  diye konuştu.

Başkan Demir, konuşmasının devamında şöyle konuştu " Batso olarak Batman için tüm gücümüzle çalışıyoruz. 1-2 Mayıs tarihlerinde TOBB 75. Genel Kurulu'na Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan ve Türkiye'deki tüm oda ve borsaların katılım sağladığı kurulda, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun Batman OSB sorunun çözümü için Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan'a bizzat iletmiştir. İnşallah 2. OSB en kısa zamanda hayata geçireceklerdir. ” dedi.


Ayrıca Batman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Arif Güneş konuşma yaparak, İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl Genç Girişimciler Kurulunun önemine vurgu yaparak,  girişim ve girişimcilerin önünün açılması noktasında kurum olarak gereken tüm desteği vereceğini ifade etti.


Düzenlenen toplantıda; İl Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulunun yol haritasının belirlenmesi ve yapılacak iş ve projeler konusunda fikir alışverişinde bulundu. Toplantı sonunda Batso Başkanı Abdulkadir Demir ve Ticaret Borsası Başkanı Arif Güneş, Genç ve Kadın Girişimciler Başkanlarına plaket takdim edip, çalışmalarında başarılar diledi.

Başkanımız

Foto Galeri

GıdaMezopotamya Künefe

firmamız porsiyonluk tatlı lar alanında uzmanlaşmış gün be gün ithalat ve ihraca [...]

Arif onay

Lütfen Sektör Seçiniz..Webx Grup Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.

web tasarım, yazılım, e-ticaret, marka, adwors, kurumsal se [...]

Muhammed KAÇAR

İnşaatDoğan Su Tesisatı

daire temiz su ve pis su tesisatı kalorifer tesisatı doğalgaz tesisatı banyo [...]

Enver DOĞAN

İnşaatDoğan Su Tesisatı

daire temiz su ve pis su tesisatı kalorifer tesisatı doğalgaz tesisatı banyo [...]

Enver DOĞAN

İnşaatDoğan Su Tesisatı

daire temiz su ve pis su tesisatı kalorifer tesisatı doğalgaz tesisatı banyo [...]

Enver DOĞAN

Hizmetİzgi Mühendislik

firmamız batman merkezli olmak üzere tüm türkiye’deki illere hizmet etmektedir.m [...]

Hakan Enes İzgi

TarımGLOBAL TOBACCO TÜTÜN MAMÜLLERİ

global tobacco tütün mamülleri sarmalık kıyılmış, nargile tütünü ve yaprak tütün [...]

RIDVAN AK

HizmetFIRAT TAŞIMACILIK

personel taşımacılık-araç kiralama-gıda-temizlik-yemek hizmetleri taahhüt işleri [...]

ABDULKADİR BEYAZIT

HizmetBETAŞ

taşımacılık, transfer organizasyon ve yolcu hizmetleri [...]

-

Lütfen Sektör Seçiniz..BETAŞ

taşımacılık, transfer organizasyon ve yolcu hizmetleri [...]

-
[Tüm Firmalar]

Kurumlar