11 Aralık 2018 Salı 0 Yorum

BATSO-ABİGEM BEYAZ MASA PROJE VE DANIŞMANLIK OFİSİ HİZMET VERMEYE BAŞLADI


Büyütmek için Tıklayın!

Batman Ticaret ve Sanayi Odası (BATSO)'nun proje ve danışmanlık birimi BATSO-ABİGEM BEYAZ MASA, farklı alanlarda uzman  bir ekiple, iş dünyasına eğitim, proje ve danışmanlık hizmetleri vermeye başladı.

BATSO-ABİGEM BEYAZ MASA olarak Batman'da faaliyet gösteren tüm KOBİ’leri ve işletmeleri hibe kaynaklarından haberdar etmek, bu kaynaklara ve yatırımlarında yararlanabilecekleri teşviklere erişim konularında  yardımcı olmak ve  Batman ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmak, yatırımcıların bölgeye çekilmesi ve ortaklıkların oluşturulmasına olanak sağlamak istiyoruz.

BATSO-ABİGEM BEYAZ MASA olarak, profesyonel eğitim, danışmanlık ve proje hizmetleri sunarak KOBİ'lerin rekabet seviyelerini hem ulusal hem de uluslararası piyasalarda arttırmalarına destek olarak  potansiyellerini  geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

BATSO-ABİGEM BEYAZ MASA tarafından verilecek eğitim, danışmanlık hizmetleri ve sektörel projeler bölgenin özelliklerine ve  bölgedeki KOBİ'lerin ihtiyaçlarına göre geliştirilecek. Ayrıca iş dünyasındaki tüm paydaş ve aktörlerle birlikte proje yürütecek, iş dünyası ve ekonomimizin gelişimi için aktif rol oynayacak.

Batman Ticaret ve Sanayi Odası olarak, BATSO-ABİGEM BEYAZ MASA sayesinde KOBİ’lerin iş geliştirme hizmetlerini alabilecekleri, ihtiyaç ve sorunların çözüm merkezi olmayı amaçlıyoruz. BATSO-ABİGEM BEYAZ MASA olarak, finansal çözümlerden ihracata, inovasyon ve Ar-Ge’den kalite yönetimine, girişimcilikten kurumsallaşmaya, iş planından sektörel projelere kadar geniş yelpazeli hizmetler sunuyoruz. Bu bağlamda; ihtiyaç ve sorunların tespiti, dış ticaret kapasitesinin arttırılması, kadın ve genç girişimciliğinin desteklenmesi, kurumsallaşma seviyesinin arttırılması gibi öncelikli konularda projelerimizi hayata geçirmeye hazırız.

 

 

BATSO-ABİGEM BEYAZ MASA, saha çalışmalarından elde edeceği verilerle, KOBİ ihtiyaç ve sorunlarını değerlendirecek, bunlara çözümler üretecek, bu kapsamda KOBİ’lerin rekabet edebilirlikleri için güçlü bir lobi aracı da olacak.

BATSO-ABİGEM BEYAZ MASA olarak, Hibe ve teşvikler, İş Geliştirme, yatırım teşviği, İhracat & İthalat, Eğitim, Belgelendirme, Teknik Destek, Girişimcilik, İnovasyon gibi tüm konularda,  Avrupa Birliği, Kalkınma Ajansı (DİKA), KOSGEB, Tübitak, Tarım Bakanlığı, İPARD, vb. kuruluşlara sunulmak üzere Özel Projeler ve İş geliştirme planı yazma, tescil gibi tüm alanlarda hizmet sunuyoruz.

Başkanımız

Foto Galeri

TekstilArı Triko

2003 yılından beri triko alanındaki tecrübesini 2016 yılında batman organize san [...]

İbrahim Arslan

Lütfen Sektör Seçiniz..OKÇU GAYRİMENKUL

tüm gayrimenkullerinizde expertiz,pazarlama,pörtföy, temsilifinansal ve yatırım [...]

ALAADDİN OKÇU

BilişimTest

test [...]

Test

HizmetGlobal488

danışmanlık,projelendirme , yenilenebilir enerji,kalkınma ajansları projeleri,ya [...]

Giyasettin Gülmez

HizmetGlobal488

danışmanlık,projelendirme , yenilenebilir enerji,kalkınma ajansları projeleri,ya [...]

Giyasettin Gülmez

Lütfen Sektör Seçiniz..DAT İNŞAAT MÜHENDİSLİK TAAHHÜT TİCARET LTD ŞTİ

inşaat mühendislik taahhüt ve ticaret [...]

DAVUT TURAN

Danışmanlıkhacked kaizer defacer

hacked kaizer defacer [...]

hacked kaizer defacer

Tasarımtasarım

tasarım [...]

tasarım

HizmetEKREM - İKRAM TURİZM HAC UMRE ORGANİZASYONU

ekrem turizm, 2005 yılında umre organizasyonlarına yeni bir soluk getirebilmek a [...]

MEHMET ALTUĞ - ZEYNEP TIRAK

DanışmanlıkENGİN DANIŞMANLIK

engin danışmanlık olarak 2011 yılından bu yana danışmanlık sektöründe hizmet ver [...]

SABAHATTİN ENGİN
[Tüm Firmalar]

Kurumlar