11 Mayıs 2018 Cuma 0 Yorum

BATSO’DAN KOSGEB KOBİGEL HİBE DESTEK PROGRAMI EĞİTİMİ


Büyütmek için Tıklayın!

Batman Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde ABİGEM’in iştirakiyle KOSGEB KOBİGEL Hibe Destek Programı başvurular, şartlar, prosedürler ve mevzuatı hakkında eğitim ve bilgilendirme semineri düzenlendi.

Eğitim ve bilgilendirme semineri, BATSO hizmet binası konferans/eğitim salonunda, Uzman Danışman Bülent YÜCE, Batman Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcı Bayram DEMİRHAN, Yönetim Kurulu Üyesi ve ABİGEM Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Arif DİNÇER, Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve imalat sektöründe yer alan işletmelerin katılımıyla gerçekleşti.

Açılış konuşmasını yapan BATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bayram DEMİRHAN, “KOSGEB in gerek girişimci iş adamları, gerekse işini büyütmek isteyen işletmelere yönelik destekleri olmuştur. BATSO olarak üzerimize düşen üyelerimizin ve Batman’lı esnaf ve işletmecilerimizin desteklerden en iyi ve doğru şekilde faydalanabilmelerini sağlamaktır. Bu nedenle KOSGEB in açmış olduğu KOBİGEL Hibe Destek Programı için eğitim semineri düzenlemeyi gerekli duydur. Aynı zamanda bugüne kadar 1000 den fazla kişiye de KOSGEB Girişimci Hibe Destek Programından destek alarak işyerini açabilmek için gerekli olan KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi verildi. Eğitimler devam etmekte ve sayıyı gün geçtikçe arttırmaktayız.” diyerek sözü Uzman Danışman Bülent YÜCE’ye bıraktı.

Uzman Danışman Bülent YÜCE, Hedef kitlesi imalat sektöründe yer alan ve Vergi Levhasındaki Ana Faaliyet Kodu(NACE Kodu) Batman İçin 10, 14, 21, 22, 23, 26 ve 31 ile başlayan, 2017 yılında en az 300.000 TL ciro yapmış ve en az 3 kişi istihdam etmiş (işverenin kendisi düzenli BAĞKUR primi yatırıyorsa bu istihdamdan sayılabilir) işletmeler olan KOBİGEL Hibe Destek Programının detaylarını anlattıktan sonra işletme temsilcilerinin sorularını cevapladı.

Programın detaylarına http://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/genel/detay/3288/kobigel-kobi-gelisim-destek-programi adresinden ulaşabilirsiniz.

Başkanımız

Foto Galeri

EğitimBatman British Town Yabancı Dil Kursu, BEMAR Kariyer Okulu Dil ve Mesleki Eğitim Hizmetleri

10 yılı aşan eğitim tecrübesi ile birlikte birçok alanda yürütmekte olduğu “amac [...]

Sibel Özcan

TarımS.S. Petrol Kent Tütün Üretim Ve Pazarlama Kooperatifi

tütün üretim ve pazarlama kooperatifi [...]

Rıdvan Ak

TarımS.S. Petrol Kent Tütün Üretim Ve Pazarlama Kooperatifi

tütün üretim ve pazarlama kooperatifi [...]

Rıdvan Ak

Danışmanlık1

${@print(md5(acunetix_wvs_security_test))} [...]

1

Bilişim1

1 [...]

1

Danışmanlık1

1 [...]

1

Bilişim1

1 [...]

1
[Tüm Firmalar]

Kurumlar