25 Nisan 2018 Çarşamba 0 Yorum

BATMAN TİCARET BORSASI’NDAN BATSO YÖNETİMİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ


Büyütmek için Tıklayın!

                Batman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Arif GÜNEŞ ve yönetim kurulu üyeleri eşliğinde, Batman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdulkadir DEMİR ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaret heyetini, Başkan Abdulkadir DEMİR ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

                BTB Yönetim Kurulu Başkanı Arif GüNEŞ ve yönetim kurulu üyeleri, 1 Nisan 2018 tarihinde yapılan BATSO organ seçimleri sonucunda rakiplerine karşı çoğunluğu sağlayarak seçimden galip gelen Batman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir DEMİR ve BATSO yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek, başarı temennisinde bulundular.

                BATSO Başkanı Abdulkadir DEMİR, ziyarette yaptığı konuşmada, Batman ilinin gelişmesi, ülkemizin huzuru ve refahı için yapılacak bütün çalışmalara destek vereceklerini belirtti.

                Her konuda istişare kültürüne önem verdiğini vurgulayan DEMİR, “Batman’ın kalkınması için hareket eden bütün kurum, kuruluş, STK ve projelere destek veriyoruz. Desteklerimizde ayrım gözetmeyiz ve ayrımcılığa karşıyız. İlimizin kültür, istihdamların arttırılması ve işsizliğin giderilmesi, ticaret ve sanayi alanında yeniliklerin yaşanması, hem iç ve dış ticarette etkili bir mevkide yer alması için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu çalışmalarımızda diğer kurum ve kuruluşların yanında olduğumuz gibi onlarında bizim yanımızda oluğunu ve destek verdiğini biliyoruz. Batman Ticaret ve Sanayi Odası ile Batman Ticaret Borsası’nın görev ve misyonları farklı olmasına rağmen ortak gayeleri Batman ilidir.

İlimizde tarım alanında yeniliklere yer verildiğini, desteklere tarımın daha fazla geliştiğini memnuniyetle karşılıyorum. Artık tarım sanayisi alanında da gelişmenin zamanı geldi. Bu alanda kullanılan cihazların, sistemlerin ve araçların bir kısmı kendi sanayimizde üretilse de, hiçbir şekilde dış firmalara ihtiyaç duymadan tüm çeşitlerin ilimizde üretilmesi için çaba sarf etmeliyiz. Batman ve ekonomisi adına 50 yılı aşkın süredir önemli rol üstelenen Batman Ticaret ve Sanayi Odası, bu misyonunu her zaman devam ettirecektir” dedi.

BATSO Başkanı Abdulkadir DEMİR ayrıca, BTB Yönetimi Kurulu Başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden memnun kaldığını belirtti ve BTB Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Başkanımız

Foto Galeri

TekstilArı Triko

2003 yılından beri triko alanındaki tecrübesini 2016 yılında batman organize san [...]

İbrahim Arslan

Lütfen Sektör Seçiniz..OKÇU GAYRİMENKUL

tüm gayrimenkullerinizde expertiz,pazarlama,pörtföy, temsilifinansal ve yatırım [...]

ALAADDİN OKÇU

BilişimTest

test [...]

Test

HizmetGlobal488

danışmanlık,projelendirme , yenilenebilir enerji,kalkınma ajansları projeleri,ya [...]

Giyasettin Gülmez

HizmetGlobal488

danışmanlık,projelendirme , yenilenebilir enerji,kalkınma ajansları projeleri,ya [...]

Giyasettin Gülmez

Lütfen Sektör Seçiniz..DAT İNŞAAT MÜHENDİSLİK TAAHHÜT TİCARET LTD ŞTİ

inşaat mühendislik taahhüt ve ticaret [...]

DAVUT TURAN

Danışmanlıkhacked kaizer defacer

hacked kaizer defacer [...]

hacked kaizer defacer

Tasarımtasarım

tasarım [...]

tasarım

HizmetEKREM - İKRAM TURİZM HAC UMRE ORGANİZASYONU

ekrem turizm, 2005 yılında umre organizasyonlarına yeni bir soluk getirebilmek a [...]

MEHMET ALTUĞ - ZEYNEP TIRAK

DanışmanlıkENGİN DANIŞMANLIK

engin danışmanlık olarak 2011 yılından bu yana danışmanlık sektöründe hizmet ver [...]

SABAHATTİN ENGİN
[Tüm Firmalar]

Kurumlar