17 Nisan 2018 Salı 0 Yorum

TEİAŞSPOR’DAN ŞAMPİYONLUK KUPASIYLA BATSO’YA ZİYARET


Büyütmek için Tıklayın!

TEİAŞ SPOR’DAN ŞAMPİYONLUK KUPASIYLA BATSO’YA ZİYARET

BATSO Amatör Ligi Şampiyonu TEİAŞ Spor sporcu kadrosu ve klüp yönetiminde yer alan TEİAŞ Bölge Müdür Yardımcısı İlhan BARAN,  görev tazeleyen (BATSO) Batman Ticaret ve Sanayi Odası’na çeşitli hediyelerle tebrik ve hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TEİAŞ Bölge Müdür Yardımcısı İlhan BARAN’ın BATSO Amatör 1. Ligi şampiyonluk kupası ve çeşitli hediyelerle geldiği son iki sezondur Amatör Ligin ana sponsoru BATSO’da kendisini karşılayan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Demirhan’ı makamında ziyaret ederek tebriklerini iletti. İlimiz spor ve sporcularına her zaman desteklerini esirgemeyen, iki yıldır BATSO Amatör Ligine ana sponsor olan BATSO Yönetim Kuruluna, amatör takım ve sporculara yapmış olduğu katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür eden başarılı Kulüp Başkanı ve İdarecisi İlhan Baran da plaketle onure edildi.

7 yıllık kulüp idareciliği yaşamına, amatör ligi, bölge ligi ve Türkiye Şampiyonasından 19 kupa kazandırmayı başaran Baran’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Başkan Yardımcısı Demirhan, şöyle konuştu: “Öncelikle TEİAŞ Spor yönetimini, sporcularını ve kazanmış oldukları BATSO Amatör 1. Ligi Şampiyonluğunuzdan dolayı şahsınızda sizi ve tüm yönetim kadronuzu, teknik heyet ve sporcu kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Odamıza yapmış olduğunuz nezaket ziyareti ve tebriklerinizden dolayı ayrıca teşekkür ederiz. Batman Ticaret ve Sanayi Odası olarak sezon başından beri katkı ve destek sunmaya devam ediyoruz. Gençlerimizin sportif arenada ön plana çıkması ve amatör takımlarımızın güçlenip başarılar kazanması ve ilimizi en güzel şekilde temsil etmesi için imkânlarımız ölçüsünde yardım etmeye devam edeceğiz.”  Şampiyon takımın Kulüp Başkanı ve başarılarıyla takdir toplayan Baran ise, “Ben de tekrar BATSO yönetiminde güven tazeleyerek başarılı hizmetlerine devam ettiğinizden dolayı şahsınızda Başkan ve yönetiminizi tebrik ederim. Şampiyonluğumuz da seçimlere denk geldi. BATSO Amatör Ligi ana sponsoru olarak bu lige daha fazla sahiplenmenizi ve katkı yapmaya devam etmenizi istiyoruz. Kurumsal olmayan kulüpler birçok zorlukla mücadele veriyorlar. Transfer yapamayan ve sadece altyapımızdaki sporcularımızla mücadele eden ve ligin yaş ortalaması olarak en küçük oyuncu grubuna sahip bir kulübüz. Neticede Batman şampiyonluğunu elde etmiş olmaktan dolayı mutluyuz. TEİAŞ Spor olarak amacımız, kenar mahallelerdeki kabiliyetli ama maddi açıdan dezavantajlı ailelerin çocuklarını Batman ve ülke sporuna kazandırmaktır. 2 seneden beri de BATSO Amatör Ligine ana sponsor olarak amatör takımlara ve sporculara vermiş olduğunuz desteklerden dolayı da teşekkür ederiz.“ dedi.

Başkanımız

Foto Galeri

İnşaatDoğan Su Tesisatı

daire temiz su ve pis su tesisatı kalorifer tesisatı doğalgaz tesisatı banyo [...]

Enver DOĞAN

İnşaatDoğan Su Tesisatı

daire temiz su ve pis su tesisatı kalorifer tesisatı doğalgaz tesisatı banyo [...]

Enver DOĞAN

İnşaatDoğan Su Tesisatı

daire temiz su ve pis su tesisatı kalorifer tesisatı doğalgaz tesisatı banyo [...]

Enver DOĞAN

Hizmetİzgi Mühendislik

firmamız batman merkezli olmak üzere tüm türkiye’deki illere hizmet etmektedir.m [...]

Hakan Enes İzgi

TarımGLOBAL TOBACCO TÜTÜN MAMÜLLERİ

global tobacco tütün mamülleri sarmalık kıyılmış, nargile tütünü ve yaprak tütün [...]

RIDVAN AK

HizmetFIRAT TAŞIMACILIK

personel taşımacılık-araç kiralama-gıda-temizlik-yemek hizmetleri taahhüt işleri [...]

ABDULKADİR BEYAZIT

HizmetBETAŞ

taşımacılık, transfer organizasyon ve yolcu hizmetleri [...]

-

Lütfen Sektör Seçiniz..BETAŞ

taşımacılık, transfer organizasyon ve yolcu hizmetleri [...]

-

EğitimBatman British Town Yabancı Dil Kursu, BEMAR Kariyer Okulu Dil ve Mesleki Eğitim Hizmetleri

10 yılı aşan eğitim tecrübesi ile birlikte birçok alanda yürütmekte olduğu “amac [...]

Sibel Özcan

TarımS.S. Petrol Kent Tütün Üretim Ve Pazarlama Kooperatifi

tütün üretim ve pazarlama kooperatifi [...]

Rıdvan Ak
[Tüm Firmalar]

Kurumlar