Odamız Başkanlık makamında gerçekleştirilen Finansman Protokolüne BATSO Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir DEMİR, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Bölge Pazarlama Bölüm Müdürü Yücel YILDIRIM, Batman Şube Müdürü Fetullah KAYA ve Batman Çarşı Şube Müdürü Hüseyin Murat KARDEŞ’in katılımlarıyla imzalanmıştır. Protokolün imzalanması sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Demir, "Çatı kuruluşumuz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde Batman Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimizin içinde bulunduğu bu zorlu süreci daha rahat atlatması için elimizi taşın altına koyarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bilindiği üzere pandemi süreci tüm sektörleri olumsuz yönde etkiledi. Üyelerimiz büyük sıkıntılar yaşadı ve yaşamaya da devam ediyor. Bu zorlu süreçte Halk Bankası ile yapılan “Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması “ üyelerimizin finansman ihtiyaçlarının karşılanması adına önemli bir protokoldür. Oda üyelerimizin alım satım işlemlerinde kolaylık sağlayacak olması, finansman ihtiyacını karşılarken üretim ve ticarette devamlılığını koruyacaktır." dedi.

Batman Ticaret ve Sanayi Odası (BATSO) ile Halk Bank arasında "Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı “ protokolü imzalandı. Oda üyelerine salgın sürecinde finansman imkanı sağlayacak protokol ile satıcıya tahsilat güvencesi, alıcıya da 18 aya kadar vade imkanıyla ödeme esnekliği sunulacak.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile HalkBank arasında, tedarik zincirlerinde finansman kaynaklı yaşanan aksaklıkları ve tahsilat problemlerini gidermek üzere başlatılan “Paraf Kredi Kartı Tedarik Zinciri Finansmanı Projesi” kapsamında Batman Ticaret ve Sanayi Odası ile Batman HalkBank  Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.

Odamız Başkanlık makamında gerçekleştirilen Finansman Protokolüne BATSO Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir DEMİR, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Bölge Pazarlama Bölüm Müdürü Yücel YILDIRIM, Batman Şube Müdürü Fetullah KAYA ve Batman Çarşı Şube Müdürü Hüseyin Murat KARDEŞ’in katılımlarıyla imzalanmıştır.

Protokolün imzalanması sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Demir,  "Çatı kuruluşumuz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde  Batman Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimizin içinde bulunduğu bu zorlu süreci daha rahat atlatması için elimizi taşın altına koyarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bilindiği üzere pandemi süreci tüm sektörleri olumsuz yönde etkiledi. Üyelerimiz büyük sıkıntılar yaşadı ve yaşamaya da devam ediyor. Bu zorlu süreçte Halk Bankası ile yapılan “Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması “ üyelerimizin finansman ihtiyaçlarının karşılanması adına önemli bir protokoldür.  Oda üyelerimizin alım satım işlemlerinde kolaylık sağlayacak olması, finansman ihtiyacını karşılarken üretim ve ticarette devamlılığını koruyacaktır." dedi.