KENT KONSEYİ BAŞKANLIĞINA BATMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI (BATSO) YÖNETİM KURULU BAŞKANI ABDULKADİR DEMİR SEÇİLDİ.

KENT KONSEYİ BAŞKANLIĞINA BATMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI (BATSO) YÖNETİM KURULU BAŞKANI ABDULKADİR DEMİR SEÇİLDİ.

 

Batman Kent Konseyi, Batman Barosu Hizmet Binası Av. Tahir Elçi Konferans Salonunda Olağanüstü Genel Kurul toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya Vali Hulusi Şahin, Baro Başkanı Abdulhamit Çakan, BATSO Başkanı Abdulkadir Demir, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum kuruluşları, sendika, vakıf ve dernek temsilcileri katılım sağladı.

Batman Kent Konseyi olağanüstü genel kurul toplantısında yapılan açık oylamayla Kent Konseyi Başkanlığına Batman Ticaret ve Sanayi Oda Başkanı Abdulkadir Demir, Divan Başkanlığına Selman Nasıroğlu, Divan Kurulu Üyeliğine Muhammed Mansur Yüksel ile Fırat Tunç seçildi.

Gerçekleştirilen olağanüstü genel kurul toplantısının sonunda Kent Konseyi Başkanı seçilen BATSO Yönetim Kurulu Başkanı  Abdulkadir DEMİR kentin geleceği için her türlü fedakarlığa hazır olduklarının bilinciyle vatandaşların huzuru,talep ve istekleri doğrultusunda çalışmalarını yürüteceklerini ifade etti.

 

Başkan DEMİR, Kentin bir çok sorununa vakıf olduğunu, kent konseyi başkanı olmasıylada

Önemli çalışmalar yürüteceklerini söyledi. konuşmak için değil iş yapmak için bu yola çıktıklarını ifade etti. Konseyin bir çalışma platformu olduğunu, tüm vatandaşların kendini ifade edebileceği bir çatı olduğunu ve bu  konseyin, siyaset ve menfaat sağlanacak yerin olmadığı herkesin fikir düşüncelerini dile getirebileceği ve de proje geliştirebileceği bir platform olacağını dile getirdi.

 

            Başkan DEMİR, Kent Konseyinin Batmanın Dinamiği olacağını,çalışma arkadaşları ile birlikte kentin geleceği vatandaşın huzuru ve batmanı hak ettiği yere taşımak için ellerinden geleni yapacaklarını ve bunun  için mücadele edeceklerini ifade etti.